0
0
0

Афродизіаки чоловічі

Афродизіаки для чоловіків – це група товарів, яка в нашому секс-шопі користується великим попитом. Як не дивно, чоловіки прагнуть подобатися представникам протилежної статі і збуджувати цікавість не менше, ніж жіноцтво. Проте купити чоловічий афродізіак варто не лише для того, щоб зацікавити жінку. Сучасні формули цих збуджуючих засобів включають гормони, в тому числі, окситоцин, який не даремно називають гормоном комфорту. Ця речовина дарує спокій і впевненість у партнері, викликає довіру, тож подібний парфум буде у нагоді не лише під час побчення, але й на діловій зустрічі. На такий засіб відреагують не лише жінки, але й чоловіки.

Збудник для чоловіків може бути призначеним для зовнішнього чи внутрішнього використання. Остання група – це таблетки чи краплі, які підвищують тонус організму, знімають судоми, розслаблюють м’язи і викликають посилений кровообіг в ерогенних зонах. 

Використовувати подібні афродизіакі для чоловіків слід помірно, оскільки надмірне збудження погано впливає на чоловіче здоров’я в цілому, а також спричинити головний біль і відчуття втоми.

Для зовнішнього використання призначені парфуми, креми, гелі, основу яких можуть складати гормони або збуджуючі речовини рослинного походженні – ефірні олії. Засоби із гормонами часто не мають власного аромату, тому можуть сполучатися з будь якими парфумами. Збудник для чоловіків на основі олій має специфічний приємний аромат, але, обираючи засіб для себе, зважте на смаки жінки, яку хочете причарувати. 

Мазі та гелі призначені для місцевого використання, вони викликають приплив крові до певної ділянки тіла і викликають збудженні чоловічого статевого органу, а також трохи гальмують відтік крові з пеніса, тому ерекція триватиме довше, ніж зазвичай.

Ціна на збудник для чоловіків залежить від основного діючого інгредієнту, бренду виробника та форми випуску. 

Де замовити чоловічі афродизіаки

Купити чоловічий афродизіак можна у нашому інтим-бутіку. В каталозі представлені різноманітні засоби для представників сильної статі, серед яких ви напевне знайдете підходящий. 

Доставка здійснюється у Київ і по Україні зручним вам способом. Ми гарантуємо безпеку ваших персональних даних і конфіденційність. Товар упаковується таким чином, щоб ніхто не зрозумів, що всередині. Логотипів бренду чи магазину на упаковці немає.