0
0
0

Анальні хвостики

Хочете зробити еротичні ігри більш динамічними та різноманітними? Анальні хвостики стануть у нагоді досвідченим майстрам еротичних забав і допоможуть отримати запаморочливе задоволення від сексу. Анальний хвостик значно розширить вибір сценаріїв для любовних ігор. Ви зможете відчути себе в ролі ніжного зайчика чи граційної кішечки. Чоловікам до вподоби будуть пробки с кінським хвостом, які дозволять приміряти на себе роль дійсно неприборканого жеребця.

Купити анальну пробку з хвостом – це відкрити для себе нові грані сексуальності, пережити фантастичні відчуття і подарувати коханій людині ще більше задоволення.

Анальний хвостик варто обирати тим, хто вже опанував мистецтво задоволення з анальною пробкою і зможе рухатися з такою прикрасою, не відчуваючи дискомфорту. Важливо правильно вибрати іграшку, враховуючі свої анатомічні особливості та рівень тренованості. Справа с тому, що слизова оболонка ануса дуже ніжна й чутлива, в цій зоні міститься чимало нервових закінчень, вплив на які дозволяє отримати невимовне задоволення й чуттєвий екстаз. Однак найменший дискомфорт може зіпсувати враження, тому слід враховувати і розмір, і форму, і матеріал іграшки. 

Наш секс-шоп пропонує анальні хвости з різноманітних матеріалів:

  • гелю;
  • силікону;
  • пластику;
  • скла;
  • металу.

Підвіски-хвостики можуть різнитися і розміром, і дизайном. Ми пропонуємо пухнасті хвостики з натурального та штучного хутра і м’якого синтетичного волокна, які відтворюють хвости справжніх або фантастичних тварин. Довжину ви також можете обрати на свій смак.

Не забудьте придбати одразу й відповідний лубрикант. Якщо не знаєте, який саме слід обрати, зверніться до наших експертів по консультацію. Адже непідходяща еротична змазка може пошкодити іграшку або викликати неприємні відчуття під час її використання. Бажано уникати лубрикантів яскравого кольору або з ароматизаторами, оскільки добавки, що входять до їх складу, доволі часто викликають свербіж, подразнення і почервоніння.

Як купити анальний хвостик

В нашому секс-шопі ви знайдете анальні пробки з хвостиками різних кольорів і розмірів, які дозволять вам втілити найсміливіші еротичні фантазії та отримати казкову насолоду від експериментів в ліжку. Заходьте на відповідну сторінку нашого каталогу – і ви будете приголомшені розмаїттям варіантів. Якщо ви вже вибрали хвостик для аналу, робіть замовлення. Всі ваші дані надійно захищені, а доставка конфіденційна. Ми максимально швидко доставимо ваше замовлення в Київ та інші міста України зручним вам способом.