0
0
0

Масажери для простати

Хоча цю іграшку пропонує секс-шоп, чимало медиків, які спеціалізуються на захворюваннях чоловічої статевої сфери, рекомендують використовувати масажер для простати як лікувально-профілактичний пристрій. 

Купити масажер простати і регулярно користуватися ним значить попередити або зупинити розвиток такої неприємної хвороби як простатит. Прилад цей дуже простий і користуватися ним можна і без спеціальної підготовки. 

Невеличкий гнучкий стрижень вводиться через анус і стимулює простату зсередини. В результаті кровообіг у цій частині тіла покращується, робота передміхурової залози активізується, а вироблення секрету зростає. Тож щоденне використання масажеру простати надійно вбереже вас від втрати чоловічої сили на довгі роки, а ще – подарує чимало задоволення.

Масажер простати – це не лише пристрій для отримування приємних відчуття від впливу на ерогенні зони, ця іграшка дає набагато більше:

  • підвищує чоловічу силу та сексуальність;
  • дозволяє робити статевий акт довшим;
  • попереджає захворювання сечо-статевих органів;
  • є дієвою профілактикою геморою.

Масажер для простати є вдалою комбінацією пікантної еротичної іграшки та медичного інструменті, купити його в нашому секс-шопі – чудова можливість подбати про власне здоров’я і задоволення, а також по кохану жінку. Адже після кількох процедур вона теж відчує різницю – секс стане потужнішим та більш тривалим.

Як обрати та купити масажери для простати

В нашому інтим-бутіку запропоновані різні моделі масажерів для простати, які ми закуповуємо виключно у перевірених виробників. Все іграшки безпечні, мають належну якість і виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей чоловічого тіла. 

Довжина масажерів незначна, оскільки зона впливу розташована на відстані 8-11 см від сфінктера. Стрижень досить тонкий і виготовлений з гладенького на дотик матеріалу, щоб при введенні іграшки в анус чоловік не відчував дискомфорт. Завдяки вигнутій формі кінчик моделі маже впливати точно на потрібну зону.

Ми пропонуємо масажери з різноманітних матеріалів: 

  • ПВХ;
  • латекс;
  • медичний силікон;
  • гель тощо.

Можна обирати моделі з більш м’якою або жорсткішою дією – в залежності від вашого досвіду та уподобань.

Ціна залежить від матеріалу і наявності додаткових функцій, приміром, вібрації чи впливу на простату слабким електричним струмом. Керувати масажером для простати можна задопомогою виносного або дистанційного пульта – так набагато простіше обирати режими та змінювати їх.

Доставку цих багатофункціональних іграшок наш секс-шоп здійснює по всій Україні – від Києва до найвіддаленіших містечок Закарпаття чи Одещини. Конфіденційність і безпеку при замовленні і отримуванні товару гарантуємо. Ніхто не зможе отримати ваші дані чи зрозуміти, що знаходиться в пакеті.

Подбайте про здоров'я і збереження чоловічої сили!