0
0
0

Анальні стрази

Приголомшливий секс та потужний оргазм з такою дійсно королівською інтимною іграшкою забезпечений. Анальна пробка зі стразами здатна збудити нестримний потяг і так розбурхати фантазію коханця, що ви дуже швидко разом опинитеся на вершині чуттєвої насолоди. В чому секрет? 

Анальна страза – це анальна пробка, обмежувач якої прикрашений стразами, а іноді – напівдорогоцінним камінням та кристалами. Але ця краса – лише спосіб привернути увагу. Найголовніше інше. Пробка в анальному отворі ніжно пестить чутливі ерогенні зони, які там розташовані, а ще помітну звужує піхву. Таким чином під час сексу забезпечується більш «щільний контакт» партнерів і максимально інтенсивний вплив на ерогенні зони обох - це викликає бурю почуттів і надпотужний оргазм.

Анальна страза має привабливий і збуджуючий вигляд, а колір пробки чи кристалів ви можете обирати на свій смак. До речі, наш секс-шоп пропонує анальні стрази з різних матеріалів:

  • силікону; 
  • ПВХ;
  • металу та ін.

Купити анальну пробку зі стразами можуть не тільки жінки, які хочуть зробити приємний сюрприз коханому в ліжку, але й дами, які бажають самостійно задовольнити свої потаємні бажання. Анальні стрази чудово підходять і для самостійного впливу на ерогенні зони аналу, головне – не забути про відповідний лубрикант.

Де купити анальну стразу

Анальна пробка з камінням та стразами можна легко купити в нашому інтим бутіку. При виборі звертайте увагу на матеріал, розмір, ширину та пробки та сполучуваність матеріалу з різними лубрикантами. Доставка замовлень здійснюється зручним вам способом по всій Україні і в Київ. Швидку відправку і конфіденційність гарантуємо!