0
0
0

Фалоімітатори на присосці

Варто лише купити фалоімітатор на присосці – і всі чоловіки планети опиняться у вашій владі. Вам потрібно лише надійно закріпити іграшку на гладенькій поверхні, закрити очі і уявити чоловіка, який у цю мить збуджує вас найбільше. За допомогою фалоімітатора на присосці ви можете отримати нереальне задоволення. 

Секс-індустрія пропонує найрізноманітніші моделі дилдо на присосці, з яких ми обираємо найкращі зразки для нашого каталогу. Передусім, ми прагнемо догодити нашим клієнтам, тому пропонуємо моделі з різних матеріалів: 

  • пластика;
  • гелю;
  • медичного силікону;
  • кібершкіри.

У нас є пропозиції за різною ціною на будь-який бюджет. Моделі з силікону та гелю порівняно дешеві, можуть мати вигляд незвичайний, навіть фантастичний, бути найрізноманітніших кольорів: малинового, блакитного, яскраво-жовтого. Фалоімітатори на присосці з кібершкіри, хоч і дорожчі, зате надзвичайно реалістичні. Ці вироби мають збуджену голівку, судинну сіточку і навіть яєчка, вкриті волоссям. Вони виготовляються лише тілесного кольору – від світлого то насиченого шоколадного («афро»).

Розмір також є на вибір, оскільки одні жінки віддають перевагу максимально реалістичним моделям довжиною 14-16 см, а інші досягають екстазу лише за допомогою велетенських фалоімітаторів, довжина яких сягає 20 або навіть 25 см. 

Користуватися цією інтимною іграшкою дуже просто, слід лише знайти гладеньку поверхню. Підійде стінка ванни або кахлі, спинка ліжка, стіл, підлога. Щоб отримати насолоду від такого невтомного коханця, не потрібний спеціальний досвід, досить лише дослухатися свого тіла і виконувати його найпотаємніші бажання, не соромлячись і втілюючи в життя найсміливіші фантазії.

Як замовити фалоімітатор на присосці

Купити підходящий за розміром та матеріалом фалоімітатор на присосці ви можете в нашому секс-шопі. Вибір у нас досить широкий, консультанти обізнані, ввічливі і не задають зайвих питань, вся продукція безпечна і найвищої якості. Зважайте на свої смаки і обирайте інтимні стимулятори для еротичних експериментів. Обов’язково враховуйте особливості будови інтимних органів. А ми доставимо вашу покупку у Київ та інші куточки України швидко і цілком конфіденційно.