0
0
0

Вагінальна змазка

Вагінальна змазка – речовина, яка подарує жінці невимовне задоволення від сексу. Після важкого виснажливого дня налаштуватися на романтичний лад буває непросто, організм не виробляє природну змазку в інтимних органах, тому спроби чоловіка пестити їх викликають лише неприємні відчуття. Вагінальна змазка вирішує цю проблему за кілька секунд. Завдяки унікальному складу вона не лише компенсує недостатність вологи у піхві, але й допомагає розслабитися, знімає стрес, дарує більше задоволення від близькості. 

Купити вагінальну змазку в нашому секс-шопі можна у вигляді:

  • крему;
  • гелю;
  • спрею.

Сам процес нанесення засобу може перетворитися у збудливу еротичну гру. Особливо рекомендуємо ці засоби жінкам, які приймають ліки, що висушують слизові оболонки, жінкам після пологів чи лікування статевих захворювань – в цьому випадку слизові оболонки можуть недостатньо зволожуватися природним шляхом.

В нашому каталозі можна купити вагінальні змазки з різними ефектами: зігріваючим або збуджуючим, антисептичним (якщо на слизовій є подразнення чи мікротравми), охолоджуючим (звужує судини і дозволяє зробити любовні втіхи більш тривалими), сперміцидним (змазка є водночас контрацептивом). Кожен з цих лубрикантів не лише зробить фрикцію більш приємною, але й подарує додаткове задоволення. Ви можете чергувати змазки з різними властивостями і щоразу отримувати яскраві сексуальні переживання.

Як обрати та купити

В нашому секс-шопі ви можете купити інтимну змазку та отримати детальну консультацію нашого експерта. Адже ми пропонуємо різні засоби, і вибрати найкращий може виявитися складно. Засоби на водній основі чудово доповнюють природну вологу і швидко всмоктуються. Препарати на основі олії мають приємний аромат, їх вистачає на тривалий час, але використовувати з презервативом або іграшками їх не слід, бо масло пошкоджує поверхню виробів. Силіконові препарати густі, вони не всмоктуються в шкіру і одного нанесення вистачить на всю ніч. Саме такі змазки забезпечують найкраще ковзання і позбавляють дівчину від неприємних відчуттів на 100%.

Якщо ви вже обрали підходящий засіб, робіть замовлення, і ми доставимо покупку зручним вам способом до Києва чи інших міст України.