0
0
0

Мастурбатори

Мастурбація – це цілком природний процес: потреба вивчити своє тіло і знайти його чутливі місця, зрозуміти, що подобається. Саме цей процес дозволяє чоловікам дарувати партнеру максимум насолоди та самому отримувати задоволення від сексу.

Наш секс шоп найрізноманітніші моделі чоловічих мастурбаторів – реалістичні та дизайнерські, які за формою більше нагадують витвори сучасного мистецтва, ніж інструмент для отримання насолоди. Якщо ви раніше не користувалися такою пікантною штучкою, варто спробувати. 

Мастурбатори – це чудовий спосіб зняти стрес, «відпрацювати» надмірні емоції, потренуватися у витривалості. Якщо кохана не завжди поруч з вами або часом не має можливості відповісти на вашу пристрасть, не треба шукати пригод з ризиком отримати неприємну хворобу або, як мінімум, спровокувати скандал. Досить скористатися мастурбатором. До речі, для повноти відчуттів можна замовити гіперреалістичні іграшки у вигляді торсу красуні з пишними грудьми та сідницями.

Мастурбатори чоловічі можуть бути виготовлені з різноманітних матеріалів:

  • силікон;
  • гель;
  • кібершкіра;
  • пластик;
  • термогума тощо.

Для початку можна купити дешевий мастурбатор, а потім, коли зрозумієте, чого саме хочеться, придбати більш дорогі варіанти. Ціна залежить як від матеріалу, так і від розміру, наявності додаткових функцій, приміром, вібрації, а також фірми виробника. До речі, є в нас і жіночі мастурбатори. Це вібратори різноманітної форми.

Типи чоловічих мастурбаторів

Мастурбатори можуть, передусім, відрізнятися розміром. Найбільший варіант – це секс-лялька у людський зріст. Більш стримані варіанти – торс із пишними грудями та пухкими сідничками і одним або двома отворами – вагіною та анусом. Ще менша модель – стегна з сідницями та двома отворами для мастурбації. Найбільш компактні варіанти мають форму тубусів або ручних ліхтариків зі штучною вагіною, анусом або ротиком – можна обирати під настрій.

Зазвичай отвір для проникнення виготовлений з більш м’якого еластичного матеріалу. Хочете підібрати варіант з вібрацією або підігрівом, гладенькою або рельєфною поверхнею? Будь ласка!

Не забудьте придбати разом з мастурбатором відповідний лубрикант. Без нього розвага буде не дуже приємною. Після використання пристрій слід ретельно вимити антибактеріальним засобом та висушити. 

Як замовити мастурбатор

Купити будь-яку модель мастурбатора можна в нашому інтим бутіку у зручний час, причому обрати спосіб оплати та доставки. Ми відправляємо покупки по всій Україні та у Київ і гарантуємо цілковиту анонімність. Замовлення щільно загортається у цупкий непрозорий матеріал, назва товару або магазину не вказується. Тож ніхто не здогадається, що приховано всередині. Бажаємо приємно провести час із покупками з sex-igrashky.com.ua