0
0
0

Штучні вагіни

Штучна вагіна – компактна та доступна секс-іграшка, яка дозволить задовольнити пристрасть будь-якої миті. Сучасні моделі досконало імітують найпотаємніший отвір жіночого тіла і дають неперевершене відчуття проникнення. Гумова вагіна дарує унікальну можливість реалізувати усі еротичні фантазії, спробувати нові пози, потренувати витривалість. Не знадобляться подарунки, компліменти, прелюдія – ви можете втамувати пристрасть будь-якої миті. Ця іграшка виконає будь-яку забаганку!

Зі штучною вагіною не доведеться хвилюватися за силу фрикції, відчуття партнерки, тривалість сексу – мастурбація може бути будь-якої інтенсивності та сили за вашим бажанням.

В нашому секс-шопі ви можете купити різноманітні мастурбатори, від мініатюрних, до секс-ляльок у натуральну величину, але найбільшим попитом користуються саме штучні вагіни, оскільки ця іграшка:

  • компактна, її можна всюди брати з собою;
  • безвідмовна, готова задовольнити вас у будь-який момент;
  • дозволяє утриматися від спокус у відрядженні чи відпустці;
  • ціна цілком доступна.

Як обрати гумову вагіну

У нашому каталозі представлено чимало моделей мастурбаторів, в тому числі і штучних вагін. Однак секс-шоп пропонує не лише найбюджетніші гумові вагіни, але й моделі з інших матеріалів:

  • силікон;
  • кібершкіра;
  • комбіновані моделі.

Зверніть увагу на внутрішній рельєф вагіни, він може бути як реалістичний, так і більш випуклий, з різноманітними вигинами та звуженнями, які під час фрикції даруватимуть неперевершені відчуття. До того ж у продажу є моделі з вібратором, які зроблять забави та такою іграшкою ще більш реалістичними.

Ціна на силіконові й гумові моделі помірна, а от іграшку з кібершкіри . дешево не купиш, однак її власник не проміняє такий мастурбатор на жоден інший, адже відчуття він дарує гіперреалістичні. Всі моделі відзначаются м’якістю і здатні прийняти член будь-якого розміру.

Не забудьте разом зі штучною вагіною придбати і відповідний лубрикант. З гумовими моделями можна використовувати будь-яку еротичну змазку, а для іграшок із силікону та кібершкіри лубрикант слід обирати більш уважно, оскільки непідходяща змазка може зіпсувати іграшку. Слід також придбати антибактеріальний миючий засіб для догляду за штучною вагіною після використання.

Як купити штучну вагіну

Наш секс-шоп відкритий цілодобово, тому замовлення ви можете робити у зручний час. Ми дбаємо при збереження репутації наших покупців і гарантуємо 100% конфіденційність при замовленні та купівлі. Товар запаковується у цупкий непрозорий матеріал і під час доставки у Київ чи інші міста України ніхто не зможе побачити, що всередині. 

Якщо під час вибору чи оформлення замовлення з’являться питання, задавайте їх нашим експертам. Вони тактовно допоможуть підібрати оптимальну модель саме для вас. З такою іграшкою ви зрозумієте, що мрія про завжди доступну і пристрасну дівчину здійсненна!