0
0
0

Гель для продовження сексу

Гель для продовження статевого акту – це дійсно чарівний засіб, який подарує вам набагато більше насолоди від близькості, дозволить піднести кохану до піку задоволення і допоможе підтвердити репутацію неперевершеного коханця. 

Ця прозора рідині з ніжною текстурою може мати приємний аромат та смак, а може не мати ніякого запаху, однак при цьому діє вона однаково: трохи зменшує чутливість ерогенних точок, розташованих на чоловічому пенісі. За рахунок цього ерекція відбувається помітно пізніше, тож обидва партнери можуть отримувати насолоду від фрикції максимально довго і досягти піку пристрасті водночас.

Ціна гелю для продовження статевого акту цілком доступна. Ви можете обирати різні варіанти в залежності від бюджету та особистих уподобань. При виборі враховуйте, яка речовина лежить в основі препарату, концентрацію активних компонентів, вашу чутливість до інгредієнтів гелю та консистенцію. 

Зазвичай гелі на водній основі більш ніжні та м’які, їх можна використовувати з презервативами. Гелі на основі силікону густіші, і якщо до складу входять ефірні олії, то презерватив може зіпсуватися в процесі використання. Завжди уважно вивчайте інструкцію до засобу, виробники вказують особливості використання гелю для продовження статевого акту і протипоказання.

Купити гель рекомендуємо саме в нашому секс-шопі, тому що ми працюємо безпосередньо з виробниками і пропонуємо перевірену якісну продукцію, а не підробки. Крім того, засіб обов’язково має детальну інструкцію. Зверніть увагу, що гель для підвищення чоловічої сили наносити потрібно на ерегований член, аби він залишався в такому положенні якнайдовше. Якщо знизити чутливість розслабленого чоловічого органу, то привести його в «бойову готовність» найближчу годину буде дуже важко.

Обираючи гель, пам’ятайте, що він:

  • не є контрацептивом;
  • не змінює розміри чоловічого органу;
  • не має лікарської дії;
  • не рекомендується для використання, якщо партнерка вагітна.

Де купити гель для продовження статевого акту

Чудодійний засіб – гель для продовження статевого акту – доступний вам у будь-який час в нашому секс-шопі. Ви можете зробити замовлення, і протягом одного-трьох днів отримати покупку – в Києві та інших населених пунктах України. Ми загортаємо замовлення в непрозорий цупкий матеріал, тож ніхто не побачить, що всередині пакунка.