0
0
0

Крем для подовження сексу

Чимало чоловіків після важкого дня просто не в змозі довго стримувати ерекцію і дочекатися, коли партнерка досягне вершин сексуальної насолоди. Якщо проблема пов’язана не з хворобою, а саме перевтомою та стресом, радимо скористатися безвідмовним засобом для підсилення бажання і подовження задоволення. Крем для продовження статевого акту – просте вирішення проблеми.

Наш секс-шоп пропонує креми для подовження статевого акту від перевірених виробників. Це якісні гіпоалергенні засоби, які діють швидко та надійно, бо в основі рецептур покладені рослинні компоненти, а не шкідливі хімічні сполуки. Завдяки натуральним речовинам вдається досягти цілком природного ефекту без шкоди для здоров’я та небажаних наслідків. 

Ви можете купити будь-який крем і користуватися їм, отримуючи ще більше задоволення і даруючи жінці яскраві приголомшливі емоції. Ціна залежить від діючих речовин, об’єму та фірми виробника.

Зверніть увагу на основу препарату і особливості його використання. Деякі засоби, що мають в основі синтетичні або натуральні рослинні ефірні олії немодна використовувати водночас із презервативом, бо крем пошкодить його поверхню.

Крем наноситься або на збуджену голівку члена та вуздечку, або на вест статевий орган повністю – детально вивчайте інструкцію. Засіб призначений виключно для нанесення на вже ерегований статевий член, він трохи зменшує чутливість ерогенних зон і за рахунок цього статевий акт може тривати значно довше. Однак якщо крем нанести на незбуджений орган, досягти ерекції буде практично неможливо. 

Зазвичай для одного використання досить крему розміром з горошину. Його слід розтерти в руках і нанести тонким шаром на збуджений статевий орган. Зазвичай через 10-20 хвилин ефект дасться взнаки, після чого крем можна стерти або змити. Тривалість дії препарату – від 45 до 90 хвилин, все залежить від складу крему та ступені чутливості пеніса, яка різниться у всіх чоловіків.

Як купити крем для подовження статевого акту

Якщо ви бажаєте купити крем для подовження статевого акту, пропонуємо погортати наш каталог. Тут представлено продукцію провідних виробників, які відзначаються якістю та ефективністю. Ці засоби перевірені, не викликають небажаних побічних ефектів та ускладнень і вже отримали чимало захоплених відгуків користувачів.

Доставка по Києву та Україні здійснюється тим способом, який ви самі вкажете при оформленні покупки. Ми забезпечимо конфіденційність ваших даних на 100%.