0
0
0

Вагінальні кульки

Ці пікантні штучки відомі жінкам з прадавніх часів, їх використовували гейші та наложниці в гаремах східних володарів. Вагінальні кульки служили їм і для самозадоволенні, і для тренування м'язів піхви – щоб чоловік під час сексу відчував потужний екстаз, а жінка змогла з максимальною вірогідністю отримати оргазм. 

Зараз вагінальні кульки може купити будь-яка жінка. Цей інтимний тренажер у формі кульки дає можливість:

  • підтримувати в тонусі інтимні м'язи після пологів операцій, у період клімаксу, а також запобігати віковому ослабленню м’язів малого тазу;
  • попередити розвиток чималої кількості хвороб сечостатевої сфери;
  • дарувати радість коханому, використовуючи нові можливості інтимних м’язів;
  • посилювати приємні відчуття впродовж сексу і частіше отримувати тривалий та потужний оргазм.

Регулярні тренування з вагінальними кульками дають вражаючий результат. Жінки, які практикувалися лише 3-4 тижні, із задоволенням відзначають, що секс став більш яскравим, а партнер готовий виконувати всі примхи, аби знову відчути насолоду. Тож ця проста інтимна іграшка здатна творити дива!

Які бувають вагінальні кульки

Вагінальні кульки, які пропонує наш секс шоп, мають якнайкращі рекомендації експертів, сертифіковані та виготовлені з безпечних матеріалів. Ви можете придбати іграшки з:

  • металу;
  • силікону;
  • ПВХ;
  • скла;
  • полірованого каменю, приміром, нефриту тощо.

Металеві, скляні та кам’яні кульки часто мають силіконову оболонку і «хвостик», за допомогою якого можна регулювати глибину проникнення кульки та легко її виймати. До речі, за формою це може бути не лише кулька, але й «яєчко», або низка намиста – кілка кульок, поєднаних послідовно.

Для перших експериментів слід обирати невеликі та легкі іграшки з силікону або пластику, обов’язково с «хвостиком». По мірі того, як інтимні м’язи будуть зміцнюватися, поступово можна переходити на моделі більшого діаметру та ваги - скляні, металеві, кам'яні. Вершиною майстерності вважається здатність утримувати під час руху маленьку кам'яну сферу, причому досвідчені красуні підв'язують до кульки ще й додатковий вантаж.

Купити в інтим магазині

Секс шоп sex-igrashky.com.ua пропонує чимало найрізноманітніших вагінальних кульок. Ви можете обирати залежно від ваших уподобань на рівня витривалості. Ціна на кожну модель залежить від матеріалу, розміру та низки інших особливостей. Щоб підібрати напевне найліпший варіант, радимо звернутися до наших консультантів.

Доставка по Україні та до Києва максимально швидка. Ми ретельно зберігаємо всю інформацію про замовників і гарантуємо цілковиту конфіденційність. Пакунок ви отримаєте у цупкій непрозорій обгортці та цілком анонімний – адреса продавця чи назва товару на посилці не вказуються.

Бажаємо вам ще більше різноманітності та яскравих сексуальних вражень!