0
0
0

Вакуумні помпи

Хто з чоловіків хоча б раз не мріяв збільшити свій статевий орган? Хто не хотів доводити партнерку до нестями потужним сексом? Хто не бажав оволодівати коханою два, три, п’ять разів за ніч? Все це цілком реально. А ще цілком можливо позбутися проблем з ерекцією та підвищити чоловічу силу за кілька хвилин. Секрет простий – вакуумна помпа. Вакуумні помпи – дійсно чарівний засіб, ціна якого здасться невисокою у порівнянні з насолодою, яку він дарує.

Вакуумні помпи відрізняють ся деталями, але загалом влаштовані за одним принципом. На чоловічий статевий орган одягається ковпак з кольорового або прозорого пластику і біля основи члену він герметично закривається. Потім за допомогою ручної або автоматичної помпи з ковпака відкачується повітря. Зазвичай помпа має обмежувач, тож ви не завдасте собі шкоди. 

Під дією вакууму кров починає припливати до члена, в результаті він збільшується в довжину і ширину, його чутливість значно зростає. Все це займає не більше 5-7 хвилин. Такий масаж дозволить подарувати коханій тривалий і потужний секс, а після близькості швидко відновити чоловічу силу і продовжити бурхливу ніч. Партнерка буде у захваті!

Всі види вакуумних помп поділяються на три групи:

  • звичайні - без вібрації;
  • з додатковою вібрацією, яка підсилює ефект і є чудовою профілактикою статевих розладів;
  • жіночі – для стимуляції та підвищення чутливості грудей, клітора, вагіни.

Купити в Україні

Таке диво-пристосування зараз можна легко купити у будь якому населеному пункті України – від Києва до невеличкого села на Закарпатті. Доставка здійснюється швидко й конфіденційність гарантована на 100%. Ніякі деталі упаковки не вкажуть, що лежить всередині.

При замовленні вакуумної помпи не забудьте про лубрикант – він зробить використання приладу більш комфортним.