0
0
0

Вагінальні помпи

Помпа для вагіни – простий і ефективний спосіб розслабитися після напруженого дня, забути про негаразди, отримати задоволення від прелюдії та сексу і неодмінний спалах чуттєвого екстазу на піку насолоди. В чому секрет цього пристрою і як він працює? 

Вагінальна помпа приходить на допомогу, коли організм настільки втомлений, що не може налаштуватися на романтичний лад і заняття любов’ю не дарують очікуваної радості. Кілька хвилин впливу вакууму на інтимні частини тіла жінки можна порівняти з оральним сексом. З під накладки за допомогою ручної або автоматичної помпи відкачується повітря. Такий масаж викликає приплив крові до інтимних органів, підсилення їхньої чутливості. Це служить організму сигналом розслабитися і налаштуватися на отримання приємних емоцій.

В нашому інтим бутіку ви знайдете помпи для вагіни різного розміру й призначення. Є невеличкі моделі, призначені для вакуумного масажу клітора. Більш великі вкривають всю вагіну і впливають на кілька ерогенних зон одночасно. Аби пристрій діяв максимально ефективно, область бікіні потрібно звільнити від волосся, тоді прилягання буде більш щільним, а задоволення – просто казковим. Аби ніжна шкіра не відчувала дискомфорту від контакту з помпою, можна скористатися спеціальними кремами або лубрикантом.

Як купити вагінальну помпу в Україні

Помпа для вагіни вакуумна не лише дарує задоволення, але є корисна для здоров’я. Використання помпи забезпечує:

  • покращення кровообігу статевих органів;
  • профілактику застійних явищ;
  • гарантований оргазм;
  • покращує самопочуття в цілому і поліпшує настрій.

Купити помпу для вагіни ви можете в нашому секс-шопі в зручний час. Всі моделі помп виготовлені з м'яких безпечних матеріалів, приємних на дотик. Доставка замовлень оперативна – як до Києва, так і до інших куточків України. Конфіденційність гарантована!