0
0
0

Вібратори метелик

Ця інтимна іграшка подарує ніжні пестощі і тривалий яскравий оргазм без жодних зусиль, бо вона впливає на найчутливішу ерогенну зону на тілі жінки – клітор, і дарує дійсно казкову насолоду. Все, що вам потрібно зробити, купити цього яскравого метелика, і невимовні еротичні переживання гарантовані вам у будь-який час дня та ночі. Оскільки вібратор метелик не проникає в тіло, ним можуть користуватися навіть незаймані дівчата, причому будь-де. 

Вібратор «метелик» кріпиться до стегон тонкими та м’якими еластичними ремінцями, які зовсім непомітні під одягом. Деякі моделі вібраторів-метеликів можна прикріпити безпосередньо до трусиків. Завдяки пульту дистанційного керування чи смартфону увімкнути безшумну вібрацію можна, знаходячись будь-де, і отримувати задоволення незалежно від місця та часу.

Ця секс-іграшка буде до вподоби не лише любителькам сольних розваг, але й парам, які прагнуть різноманітності у ліжку і віддають перевагу ніжним тривалим пестощам під час прелюдії та сексу. А використання вібратора «метелик» під час традиційного сексу подарує потужний, ні з чим незрівнянний оргазм.

Де купити вібратор метелик

Наш секс-шоп пропонує чимало вібраторів, але «метелик» в наших клієнток поза конкуренцією.

Головна перевага цього кліторального вібратора над іншими – максимально щільне прилягання до ерогенної зони. Він не ковзає і ніжно стимулює клітор в обраному вами режимі. Вібратор метелик виготовляється з м’якеньких, приємних на дотик матеріалів:

  • силікону;
  • гелю;
  • м’якого пластику тощо.

Ціна залежить не лише від матеріалу, але й від способу керування: коліщатком на моделі, за допомогою виносного чи дистанційного пульта, зі смартфона. Купити можете будь-який варіант – задоволення гарантоване з усіма моделями.