0
0
0

Подвійні вібратори

Мрієте про пристрасну ніч з двома досвідченими коханцями, відчути подвійне проникнення і отримати яскравий фантастичний оргазм, але не бажаєте ризикувати здоров’ям чи стосунками з коханим? Нема проблем. Подвійний вібратор подарує унікальну можливість втілити в життя найсміливіші фантазії і отримати незабутні відчуття від сексу. Подвійні вібратори подарують задоволення і море яскравих еротичних переживань усім жінкам, які бажають нових відчуттів і мріють про сміливі сексуальні експерименти.

Наш інтим-магазин пропонує вам найрізноманітніші конструкції подвійних вібраторів різних форм та кольорів. Всі моделі пройшли перевірку, якісні та безпечні, матеріал приємний на дотик. 

В каталозі ви можете обрати подвійний вібратор зі стимулятором піхви і точки джи, клітора чи ануса. Якщо вас зацікавив останній варіант, не забудьте придбати відповідний лубрикант.

Основою конструкції є вагінальний стимулятор у вигляді фалоса або стержня фантазійної форми, який проникає вглиб тіла зовсім як чоловічий член під час сексу. Але водночас вібратор буде стимулювати клітор або анус – найніжніші та найчутливіші ерогенні зони жіночого тіла. Такий комплексний вплив гарантує вам швидкий багаторазовий і надзвичайно потужний оргазм.

Де купити подвійні вібратори

Купити подвійний вібратор можна в нашому секс-шопі за дві хвилини, і ви не будете розчаровані. Адже варіантів чимало – на всі смаки:

  • з різними способами стимуляції – від обертання до вібрації;
  • з різноманітним рельєфом;
  • з різними способами управління;
  • всіх кольорів та розмірів.

Обирайте вібратор для насолоди і замовляйте – доставка в нас максимально швидка у всі куточки України та Київ. Конфіденційність ми гарантуємо. Спосіб отримання покупки ви можете обрати самі.